Nie zdziwcie się przypadkiem, że wasze wpisy stąd znikają. Spełnionie prośby będą zwyczajnie usuwane z listy, bo nie ma sensu ich tu trzymać ;) Przypominam także, że jeśli nawet w nawigacji nie figuruje czyjeś nazwisko, to zawsze należy sprawdzić listę pustych stron na stronie głównej.

Bardzo pomocne jest, gdy na liście poniżej zamieszczacie także imiona ;)
  • czy dałoby się wyszukiwać też po przedmiotach, bo wtedy łatwiej się zdecydować na jakiegoś prowadzącego?
Odp: Jeśli masz pomysł jak to zrobić to nie ma problemu -- jesteśmy otwarci na propozycje. Jeśli nie... patrz jedna z odpowiedzi niżej.
  • Może da się uzyskać jednocześnie dostęp do wypełnianych przez nas ankiet i przedstawić tutaj te wyniki?
Odp: Heh, właśnie dlatego powstała ta strona, bo do tych ankiet _nie_ mamy dostępu i opór materii w tym względzie jest spory -- raczej nie będą dostępne w najbliższym czasie. Z resztą sam(a) chyba przyznasz, że pytania w tej ankiecie są, żeby nie powiedzieć dosadnie, nieadekwatne.
  • Moznaby bylo zrobic jakas taka opcje zeby sie wyswietlaly nowosci- tzn. znaczki przy np.10 ostatnio dodanych komentarzach
Odp: można by, ale na wikispaces.com nie da sie tego zautomatyzować (albo przynajmniej ja nie wiem jak). Jest niezerowa szansa na to, że przed styczniem pojawi się wersja samodzielna tego serwisu.
Re: Za to w menu po lewej na samej górze można znaleźć dział "Recent Changes". Polecam, sprawdza się bardzo dobrze w śledzeniu zmien na stronie.

Fajne pytania, ale zadajcie je w dyskusji na stronie głównej. Tam jest zdecydowanie lepsze miejsce na to.

Chcemy wyrazić naszą opinię o p. Agnieszce matyszkiel
Dokładniej chodzi nam o Agnieszkę Matyszkiel-Wiszniewską znaną pod pseudoniemem aneza twórczynię wybitnej pozycji literackiej "Noc bardów"
http://www.portalliteracki.pl/modules.php?name=Your_Account&op=userinfo&username=aneza

dr Ulikowska Agnieszka
analiza matematyczna inf, ćwiczenia
Młoda, dokładnie wyjaśnia. Przyznaje punkty za deklarowanie prac domowych (często sprawdza u losowej osoby, czy rzeczywiście jest zrobiona). Miła, pogodna, bez większych zastrzeżeń.

Do MD/Malinowskiego/materiałów naukowych: są dwie fajne strony, pomagają przed egzaminem http://wakacjezmd.wikidot.com oraz nowsza http://wakacjezmd.github.io


Opinia na temat Mikołaja Krupskiego, analiza 1.1
Bardzo dobry cwiczeniowiec, dokładnie przerabiane zadania, potrafi utrzymać uwagę słuchaczy, zajęcia są angażujące zarówno dla tych badziej, jak i mniej ambitnych. Dobrze przygotowuje do kolokwium, bardzo miła atmosfera, bierze do tablicy, ale odpytywany nie ma się czym stresować. Generalnie polecam wszystkim. [z perspektywy Analizy 2.2 - nadal jeden z lepszych ćwiczeniowców]

Mateusz Dębowski, GAL, ćwiczenia:
- Szczerze polecam, człowiek wyluzowany ale ułożony, każde ćwiczenia zaczyna rozdaniem drukowanych kartek z zadaniami i krótkim przypomnieniem teorii, bardzo dobrze tłumaczy, chętnie odpowie na wszelkie pytania. Jesteśmy mu też niezmiernie wdzięczni za organizowanie dla chętnych konsultacji z robieniem zadanek przed kolosami/egzaminem. Punkty były dawane za kartkówki i prace domowe.