Analiza matematyczna inf.

 • Polecam - tempo szybsze niż w innych grupach a przed egzaminem 2 razy były konsultacje. Bardzo sympatyczna i dobra osoba, chodzić na jej ćwiczenia to przyjemność :)
 • Raczej polecam.... można liczyć na dodatkowe konsultacje przed kolokwiami
 • Pani profesor wykazuje duże zaangażowanie i całkiem nieźle wszystko tłumaczy. Przed kolokwium organizuje dodatkowe konsultacje i podrzuca zadanka przygotowawcze.
 • Jeśli się człowiekowi nie chce uczyć AM, to pani Zdunik nie będzie próbowała temu przeciwdziałać (włącznie z tym, że niektórych osób nie było praktycznie nigdy na ćwiczeniach). W przeciwnym wypadku jest całkiem dobrze. Należy jednak choć przejrzeć notatki z wykładów, bo inaczej na ćwiczeniach się wiele nie zrobi (p.Z będzie wyjaśniała to co grupa powinna wiedzieć) i w konsekwencji inne grupy robiły sporo trudniejsze zadania.
 • Jedne z lepszych ćwiczeń, na które chodziłem na I roku. Pani prof. Zdunik jest przesympatyczna i bardzo zaangażowana w to, co robi. Przysyła zadanka, które warto porozkminiać samemu. Kilka razy była zadana praca domowa, ale później nie była egzekwowana. Jeśli ktoś nie chce się uczyć, to p. Zdunik nie będzie tego utrudniać, ale warto być obecnym na ćwiczeniach ciałem i duchem (nawet na ostatnich zajęciach tygodnia), a na kolokwiach będzie raczej lekko i przyjemnie. Jeśli dla kogoś są ważne konsultacje, to pani Zdunik jest pod tym względem ideałem :)

Układy dynamiczne - seminarium:

 • Bardzo miła pani. Mnóstwo wie i jest konkretna. Budzi ludzi jak próbują spać ;)

Równania Różniczkowe Zwyczajne

 • Dla Mnie Ona była przede wszystkim dobrze nastawiona , nie robiła problemów , choć próg zaliczenia był wysoki . .
 • Absolutnie chaotyczny wyklad. Pani Zdunik starala sie go prowadzic bez swoich notatek, jednak prowadzilo to zazwyczaj do zgubienia sie, zagmatwania i przepraszania sali, ze juz od tej pory bedzie sie trzymala notatek. Poza tym wprowadzala mase dziwnych oznaczen roznych faktow i co chwile odwolywala sie do np. "klucza wiolinowego sprzed dwoch tygodni". Cwiczenia byly za to calkiem uporzadkowane i pomocne.
 • Ćwiczenia wybitnie przyjemne, wybitnie niestresujące i pozwalające wybitnie mało się nauczyć. Jasno przedstawiona została może połowa planowanego materiału, ale za to nie trzeba było martwić się zanadto, jeśli nie umiało się oddać prac domowych, ponoć podstawy do oceny z ćwiczeń.
 • Dopiero na jej ćwiczeniach zorientowałam się jakie to ważne, żeby ćwiczeniowiec był miły. Tak świetnej atmosfery na ćwiczeniach może pozazdrościć jej każdy. W dodatku jest osobą kompetentą, więc dopytanie się o cokolwiek zawsze spotka się z merytoryczną odpowiedzią.
 • Chyba najlepszy ćwiczeniowiec w edycji 2011/2012. Zabawna. Robiliśmy dużo zadań. Starała się wyrabiać intuicję. Zajęcia upływały dość szybko. Dobrze przygotowała do egzaminu.