• Uprzejma, bezproblemowa kobieta. Zadania na ćwiczeniach idealne z punktu widzenia "przeciętnego studenta" , zaczyna od podstaw, kończy na nieco trudniejszych zagadnieniach. Podoba mi się schemat " Przypomnijmy sobie twierdzenie z wykładu i zróbmy kilka przykładów z jego wykorzystaniem", na tablicy nic nie bierze się z sufitu. Stawia plusy za samo bycie przy tablicy ;)
  • Bardzo równa kobieta, uprzejma, chętnie wytłumaczy, a jednocześnie dużo się robi.
  • Na Równaniach różnicznkowych z każdego tematu robi dokładnie po jednym zadaniu, nawet jeśli nie wystarcza to do całkowitego opanowania materiału. Niekoniecznie dobrze tłumaczy, ale się w miarę stara. Na plus można policzyć to, że robi regularne kartkówki, choć wyniki z nich oscylują w okolicach zera. Na minus, to, że sztywno trzyma się ułożonego planu zajęć i odpowiedzi na pytania studentów w tych planach się nie mieszczą. Podobno z innych przedmiotów prowadzi lepiej niż z RRZ, ale nie miałem przyjemności sprawdzić.
  • Ogólnie ciężko o jakiś dobry wynik z ćwiczeń trzeba być bardzo systematycznym i być na bieżąco z wykładem bo na kartkówce pojawiają się definicje z wykładu (np. z dnia wcześniej)
  • Pani Zatorska jest przemiła kobietą, RRCZ zaliczyć u niej raczej łatwo, egzamin nie był ciężki a i tak dopytywała osoby mające grubo poniżej progu zaliczenia. Wykład prowadzi porządnie, kolokwia dobrze dobrane do materiału przerobionego na ćw. Polecam.

Analiza Matematyczna I
  • Fantastycznie prowadzi ćwiczenia, ciekawy wybór zadań, rozsądne prace domowe, dobrze i cierpliwie tłumaczy, od czasu do czasu dorzuca coś trudniejszego dla zainteresowanych. Do tego bardzo miła. Gorąco polecam.
  • [2015/2016] Bardzo życzliwa studentom osoba. Analizę 1.1 prowadziła niezwykle zrozumiale, zadania były rozwiązywane na tablicy krok po kroku i starannie, próbowała zaangażować w zadania jak najwięcej studentów. Bardzo doceniała pilność, było dużo zadań "do zgłoszenia się". Bardzo, bardzo polecam!

Równania Różniczkowe Cząstkowe
  • Bardzo porządnie poprowadzony wykład, ze świetnymi i dokładnymi notatkami. Wymagania nie były kosmiczne, ale materiał był dobrze przerobiony. Naprawdę nie było się do czego przyczepić.
  • Ćwiczenia też bardzo dobrze poprowadzone i nietrudno o dobre notatki bo wszystkie kolejne kroki zapisywane są starannie na tablicy. Na konsultacjach zawsze pomocna i odnośnie wszystkie można się z nią spokojnie dogadać.