Rachunek prawdopodobieństwa I

  • Niezły ćwiczeniowiec. Dobrze potrafi dobrać zadania, podobne pojawiaja się potem na kolokwiach i egzaminach. Niestety jest trochę "zamotany". Na pierwszych ćwiczeniach wpadł jak burza do sali i zaczął rozwiązywać zadanie na tablicy, następnie widząc miny zdziwionych studentów zapytał się czy to ćwiczenia z RPI poczym się przedstawił i wrócił do zadań:) zasady zaliczenia trzeba było od niego już wyciągnąć po zajęciach.
  • Pan Wolff jest fantastyczny.Uwielbiam Go:*.
  • Wykład prowadzony w dość szybkim tempie (średnio 8 tablic na wykład), pisze dość małymi literkami, przez co często nie dało się odczytać indeksów (chociaż po zwróceniu mu na to uwagi starał się pisać wyraźniej), podaje mnóstwo faktów i fakcików, które trzeba wyrywkowo zapamiętać, gdyż inaczej trudno może być z wyrobieniem się w czasie na kolokwium. Wg mnie średnio przystępny egzamin z zadaniami mozolnymi pod względem obliczeniowym i troszeczkę "na pomysł" oraz "na wykucie z ćwiczeń". Jak kto lubi.
  • Osiem? Zapisywał zwykle wszystkie sześć tablic w sali na czwartym piętrze po dwa razy i jeszcze na koniec dopisywał coś na szybko na trzynastej.

Statystyka

  • Ma strasznie małe pismo i pomimo nieśmiałych protestów niektórych uczestników nie daje się przekonać do pisania większymi literami. Indeksów w ogóle nie da się przeczytać.

Funkcje analityczne (ćwiczenia)

  • Ćwiczenia prowadzone solidnie, widać było spore przygotowanie prowadzącego do zajęć -- niestety najczęściej wyglądały one w ten sposób, że nikt nie chciał rozwiązywać zadań przy tablicy, więc po chwili czekania p. Wolff sam je rozwiązywał. Do tego bardzo mi się nie podobał system zadawanych prac domowych -- p. Wolff zadawał zadania, a następnie (po ich oddaniu) miał wybierać część z nich do sprawdzenia i ocenienia; okazało się jednak, że za każdym razem p. Wolff wybierał wszystkie.

RP (proseminarium licencjackie)

  • Proseminarium strasznie nudne - losowaliśmy tematy, które kolejno przedstawialiśmy. Nikt nic nie rozumiał i nie słuchał. Jako promotor - ekstra, wszyscy są bardzo zadowoleni. Daje rozsądne i ciekawe tematy, dużo materiałów i wskazówek, co robić, świetnie tłumaczy wątpliwości na konsulatacjach.