Sztuczna Inteligencja i Systemy Doradcze - LAB

  • Ekstremalny introwertyk ;] Lubi jak się w projekt wkłada nieco własnej inwencji (za co przyznaje nawet punkty bonusowe), w szczególności lubi 'eksperymenty'. Zaliczenie wymaga trochę pracy, ale nie ma problemów, bo rozbija się to o implementowanie algorytmów z wykładów. Dla mniej ambitnych lekkie zadanie na 4.
  • Zdecydowanie fajne zajęcia! Projekty co do jednego były ciekawe, nie były jakoś super trudne, wszystkie z zakresu uczenia maszynowego. Przy sprawdzaniu rozwiązań zadawał pytania sugerujące, że na prawdę chce zrozumieć nasze rozwiązanie :). Do projektów koniecznie trzeba dołączać drobny raport, bo punkty obcina za brak. Milo wspominam i prowadzącego i zajęcia.
  • Pierwszy raz widziałem, że można zacząć zdanie, wstać z krzesła, milcząc zrobić rundkę przy tablicy, usiąść i dopiero kontynuować zdanie. Mam wrażenie, że sporo wiedzy wyniosłem z projektów z zajęć.
  • Moim zdaniem bardzo fajne zajęcia. Pan Wojnarski może i jest introwertyczny, mówi mało i cicho, ale jak już się odezwie, to jego wypowiedzi mają sens. Zadania są bardzo ciekawe, można się dużo nauczyć.
  • Pan Wojnarski to fajny gosciu. Zajecia z nim miale swoj klimat. Mysle, ze pomimo tego, ze mowi tak cicho i niewiele, poprowadzilby wyklad z Systemow Uczacych Sie o wiele lepiej niz Nguyen.