Programowanie Obiektowe, laby i ćwiczenia

  • Tempo powolne, zazwyczaj jedno zadanie na ćwiczenia/laby, nie okazuje zbyt wielkiego zapału do pracy. Zadania sprawdza dłuuugo (ale słyszałem o grupie, gdzie to trwało jeszcze dłużej; wtrace sie: Osobiscie czekalem 40 dni na sprawdzenie prostego zadanka). Nie ma nic bardziej ambitnego niż to co wprowadzone zostało na wykładzie. Jeśli ma się jakiś problem, coś nie działa, to śmiało pytać - wytłumaczy i pomoże bez problemu. Punkty za prace domowe - krótkie i proste. Dla mnie wystarczyło, żeby łatwo zdać ten przedmiot na bardzo dobrą ocenę.

Języki i narzędzia programowania I

  • Zadania sprawdzane długo, ale kod oceniany łagodnie. Nie ma problemu, żeby poprosić o pomoc jeśli ma się problem z zadaniem, wskazówkę. Jak dla mnie polecam.
  • [2016/2017] Polecam. W kodzie punkty obcinane są tylko za na prawdę rażące błędy. P. Węgrzynowicz stara się zawsze pokrótce opowiedzieć, jakich mechanizmów C++ będzie trzeba użyć w zadaniu zaliczeniowym a następnie odpowiada na pytania studentów. Można się na prawdę wiele dowiedzieć. Oceny z testów automatycznych są wstawiane dosyć szybko ale na ocenę kodu źródłowego trzeba troszeczkę poczekać.

Inżynieria oprogramowania

  • [2016/2017] Polecam laboratoria. Dzięki dosyć liberalnemu systemowi oceniania (dodatkowe punkty jeśli zespół zdecyduje się oddać więcej niż 2 iteracje) łatwo można mieć maksa z labów, nawet jeśli coś w naszym projekcie wyjdzie nie do końca tak jak tego chcieliśmy. Dosyć szczegółowo tłumaczy też, czego wymaga od dokumentów jakie mają być dołączone do projektu. Polecam się natomiast zastanowić czy chcecie wybierać projekt w Javie, ponieważ p. Węgrzynowicz ma duże doświadczenie z projektami w javowych technologiach i od razu zauważa wszystkie niedociągnięcią w kwestii jakości kodu, luk bezpieczeństwa i problemów z obiektowością.