Ogólne uwagi

 • wspaniała kobieta! mimo, że chodziłam do niej tylko na ćw z AM1, to bardzo chętnie udzielała mi potem konsultacji z AM2 i myślę, że gdyby do niej pójść z jakimś innym przedmiotem to też chętnie pomoże (i popalić u niej można za free, niestety biernie;P). Tak w ogóle to ona jest OLA a nie ALA...

Analiza Matematyczna inf. (ćwiczenia)

 • Z cwiczen mozna z pewnoscia wyniesc dobre notatki i spora ilosc ciekawych zadan i rownie ciekawych (i szybkich) rozwiazan i sztuczek:). Gdyby tylko Ala nie spieszyla sie tak i nie scierala swoich sztuczek z tablicy zanim je przepisze, w ten sposob stawiala mi trudny wybor: notowac czy sledzic. Niemniej zajecia oceniam zdecydowanie pozytywnie.
 • Zdania w grupie o w/w wymienionej osobie były dość podzielone, ja jednak jestem do niej pozytywnie nastawiony. Jest trochę jakby niepozbierana, no i może czasami ciężko zrozumieć jej szybkie tłumaczenie, ale przynajmniej pozostają po tym jakieś sensowne notatki. Z materiałem leci dość szybko, więc przynajmniej coś się dzieje. Zadania też bywają niebanalne. A punkty z prac domowych i tak olewa ;)
 • Miło wspominam ćw z Alą, dobrze przygotowała mnie do kolokwiów, choć niektórzy z mojej grupy tego zdania nie podzielają. Polecam rozw. jej prac domowych, rzeczywiście bywaja niebanalne
 • Mila, ciekawe zadania, mozna wyniesc dobre notatki.
 • Jeśli pracuje się systematycznie na ćwiczeniach, robi prace domowe, zastanawia nad problemami, które zarzuca, to nie ma mowy, żeby ktoś miał jakiekolwiek problemy z analizą. W mojej grupy 4 osoby były zwolnione z egzaminu (na 6 osób ze wszystkich grup), więc poziom jest rzeczywiście zadowalający. Szczególnie polecam ambitniejszym osobom, słabsi się trochę męczą i nie rozumieją, bo Pani Warzecha-Sawoń nie ma w zwyczaju powtarzania wykładu, ale to chyba ich wina, że się nie uczą, no nie? Jak dla mnie ogromny plus.
 • Bylo naprawde fajnie, milo wspominam, pracki domowe motywujace do nauki i na odpowiednim poziomie... szczerze polecam jak sie chce ktos nauczyc analizy ;)
 • Pani Warzecha jest sympatyczna, a w okół siebie roztacza ostrą woń tytoniu. Listy nie sprawdza, a prace domowe są opcjonalne (przy czym daje ambitne zadania). Można się dużo nauczyć, jak ktoś się przykłada. Zna fajne sztuczki, ale czasem trochę za szybko leci z tłumaczeniem. Na konsultacjach zawsze cierpliwa i życzliwa, można na nią liczyć.
 • Świetne ćwiczenia! Bardzo dobrze tłumaczy, zna mnóstwo przykładów, jest fenomenalna w rachunkach. Do tego zawsze chętna na dodatkowe konsultacje przed kolosem czy egzaminem. Liczba osób w jej grupie zwiększyła się chyba o połowę w trakcie roku. Gorąco polecam.
 • zgadzam sie ze wszystkimi ;) jedyny minus to to ze pani Ala czasem potrafi przez 20 min dyskutowac z kims nad jednym problemem (znaczna wiekszosc ludzi gubi sie gdzies w polowie) ale to sie raczej rzadko zdarza... poza tym po zajeciach z pania Ala (na ktorych nie zawsze wszystko rozumialam) stwierdzilam ze zadania na kolokwiach sa dosc proste w porownaniu z tym co robilismy na cwiczeniach ;)

Analiza matematyczna I.1 (ćwiczenia)
 • super!!! pani Warzecha doskonale dobiera zadania - od najłatwiejszych do zupełnie niebanalnych...mnóstwo pali na konsultacjach i zapija ogromną ilością kawy. jest bardzo miła i chętna do pomocy w szczególności przed kolokwiami, posiada naprawdę ogromną wiedzę, aczkolwiek czasem z trudem przychodzi jej zrozumienie na bieżąco czyjegoś rozumowania, które jest inne niż jej - wtedy ćwiczenia zaczynają się rozłazić dopóki ona tego nie pojmie:) ale generalnie bardzo polecam. nie sprawdza obecności (nigdy! nawet na pierwszych zajęciach...), a punkty z prac domowych nie graja roli...
 • fenomenalne ćwiczenia dla wszystkich, którzy lubią analizę i ciekawi ich coś więcej niż tylko jak dostać 3 z egzaminu i zapomnieć o przedmiocie. Pani Warzecha potrafi rzucić zadania na dwa tygodnie myślenia i większość z nich jest naprawdę warta ostrego kminienia. I nie spotkałem się, by długo myślała nad czymkolwiek. Raz zapodałem jej na konsultacjach zadanie, które zostało nie rozwiązane od razu, ale następnego Pani Warzecha złapała mnie na korytarzu i powiedziała, że wpadła na rozwiązanie jadąc samochodem do domu :). A na pierwszym kolosie wszystkie cztery zadania rozwiązała niekonwencjonalnie (oczywiście wszystkie cztery zajęły jej w sumie ułamki sekund) i warto było prześledzić tok jej myślenia nawet jak się samemu to już rozwiązało.
 • Bardzo dobrze prowadzi ćwiczenia . Zadania są dobrze dobrane , rozwiązywane . Ja mało ucząc się zaliczyłem dzięki chodzeniu na Jej ćwiczenia . To samo o Analizie I.2 .

Analiza Matematyczna I.2 (ćwiczenia)

 • Ćwiczenia z Alą miałem w roku akademickim 2004/2005. Trzeba przyznać, że była dobrze przygotowania merytorycznie i z jej ćwiczeń można było wynieść porządne notatki. Nie mogę też powiedzieć, żebym nudził się u niej zbytnio. Niestety sprawdza listę (złe wieści dla leniuchów :-P). Do tego to straszna formalistka (co najmniej dwa razy kazała mi udowadniać, że a^n > P(n) dla odpowiednio dużych n, a > 0 i P(n) - wielomian zmiennej n), więc nie przypadliśmy sobie do gustu. Kolokwia, które przeprowadziła w mojej grupie uważam za trudne (natenczas, gdy AM I.2 prowadzona była przez Tadeusza Mostowskiego, każdy ćwiczeniowiec robił oddzielne kolokwia dla swojej grupy ćwiczeniowej). Dość przyznać, że ćwiczeń nie zaliczyłem, po czym egzamin zdałem na czwórkę :-) (to ostatnie może oznaczać, że dobrze przygotowuje?)
 • Pali na konsultacjach - a feee...
 • ćwiczenia były bardzo przyjazne a jednocześnie ciekawe, polecam.
 • Bardzo dobry ćwiczeniowiec! Przypomina krótko treść wykładu i przerabia solidnie program - jasno i zwięźle tłumaczy, wszystko można zrozumieć :) Dostosowuje poziom do grupy (u nas nie był zbyt wysoki - nie przerobiliśmy zbyt wielu teoretycznych problemów i zadań typu Kaczor, Nowak). Bierze do tablicy i jak nawet ktoś nie umie to mu wszystko tłumaczy i prowadzi za rękę. Z jednej strony taka osoba szybko nadrabia braki, ale z drugiej - tempo zajęć spada i grupa może się czasem ponudzić. Jednak po takich ćwiczeniach nie powinno być problemów z zaliczeniem (o ile samem chce sią zaliczyć, bo pani Warzecha nie zmusza do pracy) i ma się solidne podstawy do zdobycia ciekawszych ocen niż 3. Zadaje co tydzień prace domowe na kartki - 3 zadania, ale one raczej nie wpływają na dopuszczenie do egzaminu, ewentualnie na punkty z ćwiczen.

AM I.1, I.2, II.1, II.2, Analiza funkcjonalna

 • Może wykład wyglada nieco chaotycznie (bo przedmioty sprawiaja trudności i cieżko nadążyć) ale jeśli sie dobrze notuje, to pod koniec semestru otwierając zeszyt można zapomnieć o ksiązkach - wszystko elegancko wyjasnione, wykłady mają sens, i łatwo się z nich uczyć. Ustny u niej (mimo tych fajek) nie jest zly - jest cierpliwa, jak sie COŚ umie to od razu nie wyrzuci, wyciągnie na tą 3. Natomiast cwiczen u niej nie polecam (zwlaszcza słabszym studentom), tu juz naprawde bardzo cieżko nadążyć.