Analiza Matematyczna 2 - ćwiczenia

  • Ben to największy luzak na wydziale. Na jego lekcjach ciężko się nudzić, choć nie zawsze (to zwłaszcza dot. AM 2.1) czas na zajęciach był spędzony produktywnie: Benowi zdarza się szamotać przy tablicy, ale wtedy często przyznaje się do bycia nieprzygotowanym do zajęć. Ponadto ma zdanie na każdy temat i lubi sobie o nich pogadać ze studentami. Regularnie, acz rzadko zadaje PD. Nie mówi po polsku.
  • Bardzo fajnie tłumaczy, wtrąca dużo anegdot o swoim życiu, czy o matematyce na świecie. Luzak, spoko ocenia, bardzo miły i sympatyczny. Dopóki będzie brał zadania od Kuczmy, to będzie ok, bo sam nie jest aż taki wymagający jak MIM.
  • Super rozbudowuje intuicje, dużo rysuje, mówi o trudnych rzeczach w prosty sposób. Świetny, wesoły człowiek, obdarzony poczuciem humoru i samokrytycyzmem. Australijczyk :)
  • Niestety trzeba się nastawić na samodzielną naukę, bo często jest nieprzygotowany do zajęć i niezbyt dobrze dobiera zadania (po prostu same łatwe). Zwłaszcza na AM 2.1 - teorii miary właściwie nie ruszyliśmyPo prostu NIE DA SIĘ go nie lubić. Na zajęcia przychodzi się trochę jak na lektorat, ale za to przynajmniej chce się człowiekowi wstać z łóżka.