Table of Contents

Optymalizacja I

 • Stanowczo nie polecam tego wykładu. Pani Terlikowska wydaje się, że nie do końca wie co robi mimo, że ten przedmiot jest łatwy. Na egzaminie potrafi dać takie zadania, że połowa studentów zagubi się w obliczeniach pomimo, że od początku do końca wiadomo jak dane zadanie zrobić bo wszystkie są bardzo schematyczne, tak więc na egzaminie wogóle nie trzeba myśleć tylko liczyć, liczyć i jeszcze raz liczyć. Żeby dostać trójkę koniecznym warunkiem jest otrzymanie ponad połowy punktów ze wspomnianej części zadaniowej egzaminu. Żeby dostać ocenę wyższą niż trójkę należy spełnić warunek konieczny na otrzymanie trójki oraz napisać odpowiednio dobrze część teoretyczną.
 • Pani Terlikowska jest nudna i sama nie wie o czym mówi. Na konsultacjach powiedziala: "Nie umiem rozwiązac tego zadania, bo nie prowadzę wykladu (opt.1) i nie znam teorii...." (sic!). Kiedy sie jej spytac czemu costam jest tak, a nie inaczej mowi: "bo tak dziala algorytm". Strata czasu
 • A moim zdaniem, zarówno wykład jak i ćwiczenia prowadzi całkiem nieźle, pomijając błędy na tablicy i tekst 'ooo.. to nie powinno tak wyjść' ;D który często się pojawia. Nuda moim zdaniem wynika z tego że optymalizacja nie jest jakimś super ciekawym przedmiotem, ponadto tam naprawdę tak jest - 'tak działa algorytm' i im mniej rozumiesz tym lepiej dla Ciebie. A algorytmów u p. Terlikowskiej można nauczyć się dosyć dobrze + mniej więcej dowiedzieć się do czego służą i co robią. W szczegóły algorytmów nie wnikam i jest mi z tym dobrze.
 • prawda, straszna nuda...ale taki przedmiot;) do pani Terlikowskiej nic nie mam, oprócz tego, że wymagała na ćwiczeniach posiadanie notatek z wykładu z góry zakładając, że studenci nie potrafią bez nich rozwiązać tych niezbyt trudnych zadań...notatki do wykładu są na stronie pani Terlikowskiej:)
 • Dobrze prowadzi i wykład i ćwiczenia . Czasami popełnie błędy . Ten przedmiot jest dość łatwy , więc ucząc się go systematycznie powinno się zdać . Są dwa kolokwia i egzamin . Część teoretyczna , żeby zaliczyć , jest łatwa . Gorzej trochę jest z zadaniami . Na egzaminie zdarzyło się , że było zadanie , i dużo już rozwiązałem , a tu Ona mówi , że sposobem z wykładu . I to było już dużo w trakcie . Ogólnie nie jest zła .
. Pani dr Barbara jest wspaniałym pedagogiem. Miałam zajęcia z Panią dr w latach 1995-1998 i jest świetnym nauczycielem Sama jestem nauczycielką matematyki i wiem ile potrzeba cierpliwości. Ta kobieta ją miała I myślę , że ma do dziś. Jest moim wzorem do nasladowania. Wiele podobnych zadań rozwiązuję na lekcjach i od Pani dr nauczyłam się bardzo dużo. Jestem do dziś zachwycona jej wykładami i ćwiczeniami. Ocena: Celująca .


Algebra I

 • Pani Terlikowska była bardzo miła, bardzo przyjemnie się słuchało jak opowiadała o algebrze. Polecam i bardzo lubię Panią Terlikowską :)
 • Wspaniała kobieta. Bardzo rzetelna praca. Cierpliwa. Do tego stopnia, że powtarzaliśmy niektóre rzeczy w kółko po 5 razy. Dopiero po jej ćwiczeniach byłem w stanie zrozumieć wykład. Studentów udzielających się na lekcji(nawet tylko na początku semestru) potrafiła wynagrodzić. Polecam
 • Ćwiczenia były prowadzone solidnie. Zgadzam się z przedmówcą, pani Terlikowska imponuje cierpliwością. Warto pytać, jak się czegoś nie rozumie.
 • A ja się nie zgadzam z przedmówcami. Uważam że ćwiczenia (2010/11) prowadzone były dość chaotycznie i śledzenie tego co się dzieje na tablicy wymagało szybkiego i sprawnego myślenia. Po jednokrotnej utracie kontaktu z przebiegiem rozwiązania niemożliwe było odtworzenie całości. No i niejednokrotnie przeszkodami były różne (mniejsze lub większe) blefy i błędy.
 • Bardzo pomocna w ramach konsultacji. Cierpliwość faktycznie jest godna podziwu.
 • Tragedia. Prowadząca sprawia wrażenie, że sama nie ogarnia tego o czym mówi. Ponadto jest niesprawiedliwa w stosunku do drugiego terminu, bardzo niesprawiedliwa.