Table of Contents

Analiza matematyczna I

  • Jeden z najlepszych ćwiczeniowców, którzy do tej pory mnie uczyli. Bardzo dobrze tłumaczy (na zajęciach i na konsultacjach), w studentach widzi ludzi, a nie maszyny do rozwiązywania zadań (dzięki czemu jest cierpliwy i wyrozumiały). Polecam :)
  • Również polecam. Miło, bez stresu a naprawdę można skorzystać, dobrze dobrane zadania, tak więc na egzaminie czy kolokwiach żadnych przykrych niespodzianek nie było.
  • Calkowicie popieram powiedziene wyzej. Naprawde dobrze przygotowany, wyrozumialy, jesli czegos nie zrozumiales na cwiczeniach, masz szanse przyjsc na konsultacje, ktore sa regularne i stabilne, zawsze jesli widzi ze chcesz sie nauczyc to pomoze jak tylko potrafi i zawsze jest bardziej po stronie studenta. Bardzo polecam.
  • Podziwiam prowadzone zajęcia, kawał dobrego nauczania ( z poczuciem humoru, odpowiednią dyscypliną, dobraniem zadań, bardzo trafnym tłumaczeniem ), praktycznie nigdy się nie nudziłem. Ogromna wiedza prowadzącego.
  • Warto jedynie ostrzec, że nie zadaje prac domowych na ocenę, przez co rzadko kto je robi. A fajnie by było, gdyby trochę przycisnął (moim prywatnym zdaniem, dobrze jak ćwiczeniowiec egzekwuje zadania domowe).
  • Sympatyczny gość. Po zdjęciach na usosie miałem go za jednego z wyznawców szatana:) - okazało się, ze jest zupełnie odwrotnie. Zajęcia godne polecenia, zadania domowe i kartkówki raczej bezstresowe (sam ostrzega, że są proste). Warto przejść się na konsultacje, jest wyjątkowo pomocny. Mam tylko drobne zastrzeżenia: bazgrze, a przy tym, zdarza się, że czasem wkrada się prawdziwy chaos na tablicy (myli się w obliczeniach, niemożliwie długo analizuje podstawowe pytanie - nie wysypia się czy jak?!), więc trudno ogarnąć co i skąd się wzięło... Mimo to polecam.
  • Jak wyżej polecam bardzo. Genialne podejście do nauczania, jak i samych studentów. (zdjęcie w usosie, może naprawdę zmylić :) ) Bardzo chętnie pomaga poza zajęciami i wręcz nalega na konsultacje jeśli tylko ktoś ma pytania. Świetny wybór jeśli idzie o Analizę I.