Analiza matematyczna 1.2

  • Dzięki zajęciom u tego pana nie dość, że miałem niewyobrażalnie (jak na mnie) wysokie wyniki kolokwiów , to nawet trochę polubiłem analizę. Materiał przerabiany "łeb w łeb" z wykładem, gruntownie, zadania od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Wyrywa do tablicy, ale przy niej jest pomocny i cierpliwy. Do tego zamieszcza pdf-y z tym, co było na zajęciach , daje rozsądne prace domowe, a na koniec sporo pkt "od ćwiczeniowca". Polecam.
  • Nie polecam słabszym studentom. Ja z zajęć nie wynosiłam za wiele
  • A ja wiele :)

Analiza matematyczna (inf.) - ćwiczenia

  • Doskonale przygotowany do zajęć, same zajęcia świetnie prowadzone (wstęp z teorii, wypisanie potrzebnych rzeczy na tablicy, następnie zadania do rozwiązania). Wyciąga studentów do tablicy, stara się każdego w miarę po równo. Zróżnicowane prace domowe. Poza tym bardzo spokojny, "nie gryzie", przy tablicy można sporo się nauczyć.
  • Doskonały ćwiczeniowiec. Przerabia gruntownie program. Zawsze nadąża za wykładem, a wszystkie zadania przerabiane na ćwiczeniach ma opracowane wcześniej.
  • Prowadzący dobrze i jasno tłumaczy zawiłe zagadnienia. Materiał przerabia na bieżąco a zajęcia tworzą spójną całość - wszystko przerabiane jest po kolei w sensownym tempie. Wydaje mi się, że Piotr Szopa nauczyłby analizy chyba każdego. Dodatkowym atutem zajęć jest twórcza atmosfera - prowadzący "zaraża" zapałem do pracy nawet w piątki o 12.

GAL (inf.) - ćwiczenia

  • Spokojny, bezstresowy, "user friendly". Zdaje sobie sprawę, że na tym przedmiocie nie ma specjalnie co cisnąć studentów, przerabia to co potrzebne do zdania egzaminu, hojnie sypie punktami. Zdarza mu się czasami zawiesić przy odpowiedzi na pytanie, ale do zajęć zawsze przygotowany.
  • Przyjazny, spokojny, na zajęciach bezstresowa atmosfera. Na ćwiczeniach przerabia wszystko co na wykładzie, w jasny, przystępny sposób. Zawsze przygotowany do zajęć, bardzo dobrze tłumaczy.

Równania różniczkowe zwyczajne - ćwiczenia

  • Bardzo fajny, dobrze dobiera zadania, ale trzeba uważać, żeby chodzić na zajęcia i zbierać punkty, bo pod koniec potrafi powiedzieć, że ktoś jest niedopuszczony do egzaminu, nawet jeśli wykładowca twierdzi, że każdy może pisać egzamin i nie ma żądnego zaliczenia ćwiczeń.
  • Gorąco polecam. Zadania genialnie dobrane, rozbudowujące powoli ale bardzo skutecznie wiedzę i umiejętności. Sam sprawdza obecności wyczytując listę. Zawsze zadaje prace domowe, bierze do tablicy, ale tak bezstresowo. Wszystko tłumaczy, zadaje pytania o zrozumienie. Udostępnia materiały z ćwiczeń w formie pdfów na swojej stronie. A tak poza tym, to miły i sympatyczny człowiek.