Analiza Matematyczna I.1

  • Osobiście uważam że trudno trafić na lepszego ćwiczeniowca z AM. Bardzo dobrze dobrane zadania, równie dobrze(choć specyficznie, gdy się człowiek skupi i spokojnie wysłucha długiego tłumaczenia na pewno zrozumie) wytłumaczone. Świetnie nastawienie do studentów, przyjazna atmosfera. Równie przyjaźnie wystawiane były punkty za aktywność. Na prawdę ciężko o wady! Warto dodać że ćwiczenia były skuteczne, większość mojej grupy, Ci co regularnie chodzili na zajęcia - zaliczyli przedmiot.
  • Nie polecam- zajęcia są bardzo nudne, zwykle Pani rzuca zadanie i czeka, aż ktoś je zrobi- jeśli nikt nie potrafi Pani jest w stanie czekać i 40minut, po czym albo owego zadania nie zrobić albo zrobić je w sposób średnio zrozumiały.
  • Najgorszy, powtarzam, najgorszy ćwiczeniowiec z jakim miałem styczność. Zajęcia przeraźliwie nudne, prowadzone bez pomysłu i jakiejkolwiek charyzmy. Pani Agnieszka zupełnie nie radzi sobie z tłumaczeniem zagadnień poruszanych podczas półtoragodzinnych spotkań, a punkty wystawia chyba losowo. Aczkolwiek jest niesamowicie pogodna, uśmiechnięta i kochana - doskonale spisałaby się jako przedszkolanka; co nie zmienia jednak faktu, że jako prowadząca jest t r a g i c z n a.

Równania różniczkowe zwyczajne (ćwiczenia)

  • Bardzo sympatyczna, na ćwiczeniach panowała miła atmosfera. Ćwiczenia były prowadzone w miarę sensownie (była zawsze przygotowana), niemniej czasem brakowało mi komentarzy "jak spojrzeć na zagadnienie w szerszym świetle".
  • Na czym jak na czym, ale na równaniach, to się pani Agnieszka zna i po prostu były to przyjemne ćwiczenia. Czasem można by tylko ponarzekać na tempo prowadzenia zajęć, ale ogólne wrażenie bardzo ok. Jest niezwykle pomocna. Ponadto zadaje prace domowe, które warto robić, bo nabiera się pewnej wprawy. RRZ są jednym z prostszych przedmiotów.

Analiza Matematyczna I/II

  • Bardzo dziwne ćwiczenia. Na pewno wiedzę pani Agnieszka posiada sporą, ale referowanie rozwiązań nie jest jej dobrą stroną, stąd nie polecam słabszym studentom. W tym semestrze prowadziła zajęcia dla JSIMu i JSEMu stąd dobór zadań bardzo ciekawy i różnorodny. Bardzo miła osóbka poza tym.
  • Niestety za bardzo skoncentrowaliśmy się na teorii miary (AM II.2), której w takim zakresie nie sprawdza się na kolokwium. Stąd resztę semestru musieliśmy nadrabiać zaległości.