Table of Contents

GAL

  • Wykład prowadzony porządnie i tak, że wszystko mozna zrozumieć. Ćwiczenia troche gorzej, bo jedzie od razu z zadaniami i ci co nie bywaja na wykładach nie maja szans na załapanie czegokolwiek (ale taka specyfika przedmiotu). Mila i sympatyczna babka, także na egzaminach (chociaż niektórzy twierdza inaczej), ogolnie polecam.

Geometria różniczkowa 1

  • Pani Świecicka jest bardzo miła i sympatyczna, to fakt. Ma też sporą wiedzę, choć akurat GR proawadziła poraz pierwszy i widac było, że czasem sama nie była przekonana co sie dzieje - otwarcie mówiła "no dobrze. pan(i) to widzi. ja tego nie widze"...ale... wykład jest nudny i mało przejrzysty (nie mozna doprosic sie ani o rysunek, ani o przykład, same abstrakcyjne znaczki), zdarzyło sie że dowodziła twierdzenia którego nie sformuowała, co akurat niezbyt dobrze wpływało na zrozumienie, wszechobecny był chaos. Na ćwiczeniach podobno było zdecydowanie lepiej. Egzamin makabryczny i w formie i w treści
  • stara się
  • ale podczas egzaminu (jak powtarzała) "nikogo nie skrzywdzi"... fakt, ona może i nie, tylko że na egzaminie pytał tez Strzelecki i np. z dowodów twierdzeń, takich, że twierdzenia na wykładzie nie było (na ćwiczeniach u Pani Święcickiej też).