Metody Realizacji Języków Programowania

  • Jeżeli chodzi o prowadzenie wykładu to jedno z gorszych jakie miałem okazję obserwować. Pierwsze piętnaście minut się spóźnia, drugie piętnaście podłącza rzutnik - a to robi w celu wyświetlania slajdów, które sprawiają wrażenie że były przygotowywane po paru głębszych... hipotezę tę zdaje się potwierdzać fakt, że omawia je tak jakby ich nie widziałwcześniej na oczy... niedokładnie... wolno... usypiająco... Pomimo półgodzinnego opóźnienia wykład często kończy się przed czasem :). Krótko rzecz ujmując - nie polecam. Na ćwiczeniach na szczęście u niego nie byłem.
  • Najgorsze slajdy na świecie: niektóre puste, niektóre zupełnie rozjechane, mnóstwo błędów (gdyby były za nie punkty jak na MD to starczyłoby dla całego roku :-) ), część sie powtarza, na niektórych nie ma nic oprócz wielkiego napisu "Click to add title" :-). Większość znajomych zrezygnowała z wykładów po 2-3 tygodniach. Nie znam nikogo, kto chodził do końca semestru.Charyzma: 1/10. Za to jasno określony jest sposób oceniania i raczej nie ma problemu z zaliczeniem.
  • Generalnie slajdy żywcem przepisane (wraz z przykładami) z popularnej książki o kompilatorach. Tylko że z błędami. Zupełnie nie potrafi tłumaczyć - zaczyna machać rękami, rysować palcem w powietrzu itp.
  • beton
  • Zupełna klapa: slajdy z masą błędów, nuda, brak umiejętności przekazania wiedzy - ten człowiek jest trochę oderwany od rzeczywistości