Równania różniczkowe zwyczajne(ćwiczenia)

  • Tłumaczy bardzo dobrze. Mankamentem na tych zajęciach było chodzenie do tablicy, otóż pan Sadowski po napisaniu na tablicy zadania grzecznie prosił o to by ktoś je zrobił i pokazał na tablicy. W konsekwencji nieraz bardzo długo czekaliśmy na chętnego i mało zrobiliśmy na ćwiczeniach. Ze swojej strony dodam, że warto było jednak chodzić do tej tablicy, ponieważ aktywność liczyła się potem do oceny z ćwiczeń.

Analiza matematyczna (ćwiczenia)

  • Ten facet jest straszny. Serio. Wchodzi, podaje zadanie i mówi: dla pierwszych trzech osób po plusie. Po czym wszyscy zaczynają samodzielnie atakować zadanie. Jak komuś się uda, podnosi rękę, facet podchodzi i sprawdza. Jak już te trzy plusy wyjdą, zadanie jest tłumaczone na tablicy dla reszty. I teraz tak. Ten system jest zasadniczo do dupy - jeśli coś umiem, to zrobię i dostanę plusa, ale w sumie jeśli coś umiem, to po co w ogóle uczestniczyć w zajęciach? A jeśli czegoś nie umiem, to się nie nauczę, bo kiedy jest czas na zrobienie zadania to przecież nic nie zrobię, a jego tłumaczenia są... dziwne. Nie zawsze zrozumiałe. No i oczywiście jego system jest obliczony na rywalizację, więc nie ma takiej opcji, że zapytam o coś kolegę - to nie nawet, że mi nie powie, po prostu nie wypada pytać, bo wszyscy walczą o te plusy. No i nie ma też czegoś takiego, że ktoś wpadnie na jeden krok do rozwiązania, a ktoś inny na drugi, bo wszyscy robią wszystko sami. Uciekam od niego jak najszybciej. Zdecydowanie nie polecam.
  • @UP: To się dość szybko zmieniło i ćwiczenia z AM stały się bardzo znośne. Pan Witold wykazywał się sporym poczuciem humoru i dużo się u niego nauczyłem.

Równania różniczkowe czastkowe(wykład)

  • Super człowiek z jajem. Dowcipny, wyrozumiały i ma smykałkę do uczenia innych. Polecam.
  • Świetny dydaktyk, bardzo fajny gość. 10/10