Wstęp do programowania
- Bardzo dobry ćwiczeniowiec, ma sporo cierpliwości do tłumaczenia. Przy tym straszny mózg i trochę ironista, czasem ciężko się skumać czy mówi serio czy bezczelnie się z ciebie nabija :) Jak wielu na MIMie rzuca (choć z rzadka) suchymi dowcipami.
- Bez wątpienia jeden z lepszych ćwiczeniowców, tłumaczy wszystkie zagadnienia bardzo przystępnie. Na zajęciach panuje dość luźna atmosfera, można się pośmiać, ale wszystkie zagadnienia są przerobione zgodnie z tempem wykładu. Dobrze przygotowuje do kolokwiów i egzaminu, zwykle na labach przed nimi robiliśmy zadania powtórzeniowe. Nie mogę powiedzieć złego słowa o ćwiczeniach z WDPI! :)
- Dopiero zaczynam studia na MIMie i po całym semestrze stwierdzam, iż Jakub Radoszewski to mój ulubiony ćwiczeniowiec - luźna atmosfera, rzuca żarcikami, studenci sami chcą iść do tablicy jak wpadną na pomysł. Ogólnie wygląda to tak, że podaje zadanie i na samym początku zastanawiamy się grupowo w jaki sposób do zadania podejść. (byłem na douczkach/ćwiczeniach u innych grup - żadne nie były takie dobre jak zajęcia z Jakubem). Mam wielką nadzieję, że dostanę sie do jego grupy z IPP (mówił, że pozwala na pisanie projektów w C++, mimo iż w grupie ma być Pascal). Szczerze polecam, a jeżeli pan Radoszewski to widzi - szczerze dziękuję za zajęcia i pozdrawiam!