Geometria z algebrą liniową I - ćwiczenia

  • Świetnie prowadzone ćwiczenia, idealne przygotowanie pod kątem kolosów. Pomocna, w razie potrzeb organizuje dodatkowe konsultacje (nawet grupowe - czyli niejako dodatkowe ćwiczenia). Oprócz bardzo liberalnego egzekwowania zadań domowych zadanych przez wykładowcę, dawała też trudniejsze dla chętnych. Do tablicy wyciągane w miarę możliwości wszystkie osoby, ale gdy ktoś bardzo nie chciał, to wstawać nie musiał. Ogólnie bardzo pozytywnie.
  • Opinia powyżej w 100% zgodna z rzeczywistością. :) Polecam.
  • Popieram i proponuję, aby Pani Profesor kandydowała na Prezydenta RP ;P
  • Lepsze wyniki od grupy p.Pol z kolokwiów w I semestrze miala jedynie grupa Jsimowa

Geometria z algebrą liniową II - ćwiczenia
  • [2015/2016] Pani Pol jest niezwykle uprzejmą kobietą, która tłumaczy jak robić zadania bardzo dokładnie, krok po kroku, czasem do znudzenia. Chętnie odpowiada na pytania i organizuje dodatkowe konsultacje. Można potem bez problemów zaliczyć kolokwium czy egzamin, jednak jeśli komuś zależy na głębszym zrozumieniu problemu i wyrobieniu sobie dobrej wyobraźni do algebry... Odsyłam raczej do innych prowadzących.

Topologia I

  • Jako osoba p. Pol jest po prostu wspaniała. Najbardziej życzliwy i miły wykładowca, jakiego można spotkać. Zrobi wszystko by jak najbardziej pomóc studentom. Choć nie znaczy to oczywiście, że nie wymaga dużo. Zasady zaliczenia zostały jasno przedstawione i się ich trzymano. Zadania na kolokwium i egzaminie takie jak powinny być, bez szaleństw, ale nie łatwe. Sam wykład prowadzony dobrze, choć bez fajerwerków. Ocena bardzo, bardzo pozytywna!