Analiza Matematyczna

  • Ćwiczenia z p.Piaseckim oceniam pozytywnie. Prowadzący jest bardzo sympatyczny i sprawia wrażenie ogarniętego w temacie. Zadania robione na ćwiczeniach w miarę standardowe. W miarę łatwo można było dostać dużo punktów z ćwiczeń stosunkowo niewielkim nakładem pracy (pisemne serie zadań domowych przed każdym kolokwium i egzaminem - w sumie 3 w semestrze), promowana była aktywność na zajęciach i podchodzenie do tablicy, ale dla mniej aktywnych była szansa na zdobycie dodatkowych punktów poprzez przyjście na konsultacje pod koniec semestru i zrobienie paru zadań. Coś, co niektórym może się nie spodobać to fakt, że na KAŻDE ćwiczenia p.Piasecki spóźnia się 10 minut - ale kończy je punktualnie. Podsumowując: można trafić gorzej, a jeśli ktoś nie chce się narobić i jednocześnie trochę podłapać Analizy to u p.Piaseckiego pewnie mu się spodoba.
  • Nie było zajęć na których nie byłby spóźniony. Zadania tłumaczone są dosyć średnio, szybko idzie z materiałem stosując rozwiązania których nie wyjaśnia. Na porządne konsultacje niestety też nie można liczyć.
  • [2017/2018] Na zajęcia spóźnił się bodajże raz, także chyba się poprawił. Tłumaczy bardzo dobrze, konsultacje też porządne, z tymi punktami za aktywność była trochę bieda, ale za to zrobił dodatkowe mini-kolokwium na podbicie oceny z ćwiczeń. Oceniam pozytywnie, do tego jest dobrym kolegą Mistrza Analizy Mikołaja, więc same dobre referencje.