• Całkiem sympatycznie, chociaż pan Nagórko mówi dość usypiającym tonem. Powtarza to co było na wykładach (dla mnie to plus).
  • Bardzo dobre ćwiczenia ten człowiek to kolejny "mózg" z tego wydziału nie da się zaskoczyć nawet bardzo pomysłowym rozwiązaniem.
  • Troszkę za mało zadań trudniejszych tak dla własnego rozwoju bo na kolokwiach są same algorytmy. Plus to to że takie zadania w ogóle się pojawiają w innych grupach są tylko rachunki.
  • Po ćwiczeniach z GALu II w ciemno zapisywałbym się do niego do grupy bez względu na przedmiot. Po prostu polecam!

Topologia

  • Gorąco polecam! Bardzo sympatyczny człowiek, dobrze tłumaczy, a ostatnio przed kolokwium nawet nam zorganizował dłuuugie konsultacje (siedzieliśmy w kilka osób w jego pokoju, a on z dzieckiem na ręku robił kolejne rysunki na tablicy :)) -- PS. zaliczyłem na 5 :)
  • Świetne ćwiczenia. Doskonale tłumaczy, przez większą część semestru rozdawał treści przerabianych zadań na kartkach, przed kolokwiami i egzaminem robił powtórki, gdy poproszony tłumaczył albo rozpisywał jeszcze dokładniej zadania. Nie było obowiązkowych zadań domowych ani kartkówek (choć pan Nagórko zachęcał do zrobienia nieprzerobionych na ćwiczeniach zadań w domu). Moim zdaniem najlepszy ćwiczeniowiec, z jakim miałem do tej pory zajęcia.

Algebra I


  • Mistrz dydaktyki, prezentuje spojrzenie na przedmiot okiem topologa a nie algebraika, przez co wiele rzeczy wydaje się przystępniejszych (działania grupy izometrii kwadratu przedstawiał na kartce A4). Nie ma problemów z umówieniem się na dodatkowe konsultacje przed kolokwiamu\egzaminami (mi uratowały one skórę podczas N-tego podejścia do egzaminu z tego przedmiotu). Sam prowadzący jest przesympatyczny. Szkoda tylko, że ten przedmiot jest jaki jest :(