Sieci Komputerowe

  • Jeśli ktoś chce nie musieć chodzić w ogóle na laboratorium i woli samodzielnie przygotować zadania, pan Piotr Malinowski to dobry wybór. Nie stawia praktycznie żadnych warunków, nie ma prawie żadnych wymagań oprócz oddania programów zaliczeniowych. Jednakże tylko osoby, które chodzą na zajęcia, mogą oczekiwać iż otrzymają zaliczenie na piątkę, a nie na zal. Podczas zajęć pozostawia inicjatywę studentom, większość czasu studenci sami czytają manuale i rozwiązują gotowe zadania, zaś prowadzący jest po to, by służyć konsultacjami. Dla tych, co lubią takie podejście jest to świetny wybór, ale osoby które chcą być aktywnie uczone i prowadzone za rączkę powinny wybrać laboratorium u innego prowadzącego. W kwestii oceny programów zaliczeniowych dokładny, ale nie czepialski. Dodatkowy, ogromny plus za możliwość zrezygnowania z pisania jednego z dwóch zadań w zamian za samodzielne opracowanie i poprowadzenie jednych zajęć. Słowem, osobiście polecam.

Programowanie obiektowe

  • Bardzo dobre zajęcia. Na początku prowadzący wydawał się niepozorny, ale ma świetne podejście do przedmiotu i bardzo zdrowe podejście do studentów. Jeżeli ktoś nie chce się przepracowywać, to nie widziałem, żeby był do tego zmuszany. Za to jeżeli ktoś chce dowiedzieć się czegoś, to na pewno nie będzie zawiedziony. Polecam.
  • Sprawia wrażenie nieśmiałego. Szybko sprawdza zadania zaliczeniowe.
  • Ma dziwny głos, który czasem może irytować;-) ale zajęcia prowadzi bardzo dobrze. Bardzo dobrze dobiera ludzi, których bierze do tablicy. Do łatwych zagadnień ludzi, którzy słabiej ogarniają i to może im pomóc, do tych trudniejszych ludzi, na których nie trzeba będzie zbyt mocno krzyczeć;] (szczególnie gdy jest mało czasu). Warto być przygotowanym na zajęcia (za to nie warto chodzić na wykłady - wystarczy przeczytać moodle'a). Godny polecenia.
  • Warto chodzić na zajęcia do Malinexa. Bardzo dobrze orientuje się w temacie.