Uwagi ogólne

 • Robiła świetne notatki, nie wiem jak bym zdał Sieci Komputerowe bez notatek Agnieszki :)
 • Bardzo sympatyczna osoba, lubi rzucać zabawnymi ironiami :)
 • Mistrz dydaktyczny !

Wstęp do teorii mnogości

 • Jak dla mnie, to ćwiczenia prowadzone dobrze, z jednym zastrzeżeniem - nieraz bywało tak, że 20 minut schodziło na tym, że ktoś stoi pod tablicą i usiłuje przedstawić rozwiązanie zadania, które niezbyt trzyma się kupy i jest praktycznie niemożliwe do naprawienia (np. jak ktoś dowodzi, że zbiór ktory jest przeliczalny ma moc continuum;)). Prace domowe były zbierane, teoretycznie obowiązkowe, ale jak ktoś nie oddawał to nie było problemów. Poza tym ogólnie bezstresowo, nie było jakichś problemów z zaliczaniem. Ogólnie pozytywnie:)
 • Nie mogę się do końca zgodzić z moim przedmówcą, głównie dlatego, że wspomniane 20 minut nie należało do rzadkości i często przeradzało się w 40, albo i nawet 60 minut. Z najistotniejszego chyba tematu na WTMie (lemat Kuratowskiego-Zorna) zdołaliśmy zrobić 3 zadania w przeciągu 2ch ćwiczeń, przy czym więcej na tablicy było zmazywania niż pisania, a sama prowadząca nie była pewna, czy to co akurat robiliśmy było dobrze, czy źle. Bezstresowo było, to fakt - ale czy naprawdę to jest najważniejsze na ćwiczeniach?
 • Hmm... ja pozwolę sobie jednak powiedzieć, że z lematu K-Z miałem przeprowadzone świetne ćwiczenia. Uważam, że Agnieszka jest świetnym dydaktykiem (pomimo młodego wieku). Jeżeli ktoś poszukuje ćwiczeniowca, który nie tylko uczy, ale także nauczy(!) to polecam bardzo!

Programowanie obiektowe

 • Zajęcia prowadzone bardzo starannie. Na każdych zajęciach drukowane materiały pomocnicze. Duża ilość kolokwiów i egzaminów z poprzednich lat (rozwiązywaliśmy ich około 5, w innych grupach było 1-2). Duże zaangażowanie w wyjaśnianie problemów, które napotykają studenci. Jedyny minus tych zajęć to to, że studenci przy ćwiczeniowcu, który jest kobietą, zanadto się rozluźniają i powstaje lekki chaos. Generalnie bardzo polecam te zajęcia.
 • Duża ilość materiałów pomocniczych, sumienne rozwiązywanie problemów, liczne przykłady. Genialne przygotowanie do kolokwiów i egzaminów. Agnieszka ma tak specyficzne podejście, że nawet jakby ktoś nie chciał się nauczyć i stawiał opory, to ona wciśnie wiedzę na siłę. :) Naprawdę super zajęcia i jeśli jest okazja być uczestnikiem polecam bardzo.
 • Świetne zajęci. Bardzo polecam!
 • Atmosfera na zajęciach luźna w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Z ćwiczeń wynosi się naprawdę dużo a dzięki robionym kolokwiom/egzaminom z poprzednich lat nikt nie powinien mieć problemów ze zdaniem. 5 z egzaminu bez żadnego dodatkowego przygotowania mówi sama za siebie :) Dziękuje, Pani Agnieszko! :)

Podstawy matematyki

 • Tempo nie zawsze było najlepsze, ale mam sentyment do p. Agnieszki ;-) W gruncie rzeczy dobra z niej kobieta, a przede wszystkim jako jedna z niewielu jak na razie w mojej karierze na MIMie, nie sprawia wrażenia, że ma studentów w dupie, bo ich uczy, więc pozjadała wszystkie rozumy. Przeciwnie. Jest bardzo dobrze przygotowana do zajęć, szybko odpowiada na maile, potrafi iść komuś na rękę jak się bardzo poprosi i szybko sprawdza egzaminy/kolokwia. Jeśli chodzi o pmat, wg mnie tylko ona i Murlak (Urzyczyna nie wliczam, bo w tamtejszych grupach była 'nie moja liga' ;-) )
 • [gr. JSIM] Jest miła i sympatyczna. Widać, że chce nauczyć studentów. Sprawdza listę i czasem trzeba się pojawić przy tablicy. Dodatkowo na początku przy operacjach na zbiorach bardziej to wyglądało na wymuszoną naukę języka polskiego, aniżeli naukę istoty PMatu. Mimo wszystko raczej na plus.