Funkcje Analityczne

  • Wykład poprowadzony bez zarzutu. Przy odpowiedziach na pytania słuchaczy widać było, że zna się dobrze na wykładanym przedmiocie. Jednym słowem - polecam.
  • Ćwiczenia takie sobie. Relatywnie częste pomyłki, zdecydowanie nie wciągające. Na egzaminie wraz z kolegą Palką oblali w pierwszym terminie 80% studentów, a w drugim 70%. Zdecydowanie nie polecam.
  • (wykład z 2010Z) fajny, klarowny wykład, materiał opisany w usosie zrealizowany w całości (włącznie ze wszystkimi rzeczami 'dodatkowymi', w tym dowodem tw. Riemanna). Bez wgłębiania się w niepotrzebne szczegóły rzeczy będących de facto powtórzeniami konstrukcji i dowodów z analizy. Egzamin rozsądny, próg zaliczenia niski. Jedyny nieprzyjemny zgrzyt to niespodziewane unieważnienie jednego z zadań z egzaminu.

GAL II

  • Polecam. Jak na GAL dosyć ciekawe ćwiczenia - nie było za wiele obliczeń, dzięki czemu lepiej zrozumiała była teoria. Także niełatwe prace domowe, ale to wszystko przekładało się na dobre wyniki kolokwiów i egzaminu. Nie lubi przestrzeni afinicznych, za to jego ulubioną hiperpowierzchnią jest hiperboloida jednopowłokowa ("taka jak komin elektrowni w Katowicach")

Algebra I

  • Zbyt długo rozwiązywane są zadania , które nawet nie są potrzebne. Łatwo jest zaliczyć ćwiczenia .
  • Moim zdaniem bardzo niezły ćwiczeniowiec. Starał się przedstawiać rzeczy w dość zrozumiały sposób. Byłam u niego kilka razy też na konsultacjach i wyrobił mi niezłą intuicję co do wielu pojęć.

Algebra dla MSEM I i II

  • Bardzo dobry matematyk, wykład bardzo dobry, ćwiczenia ciekawe z resztą jak sam przedmiot ;). Potrafi tłumaczyć najprostsze rzeczy kilka razy jeśli ktoś jest wyjątkowo oporny. Bardzo cierpliwy. Prace domowe z reguły wymagają trochę posiedzenia, ale do zrobienia. Na konsultacjach pomocny. Profesor Koras jako osoba jest bardzo urzekający, ciężko go nie lubić, mimo że z początku sprawia wrażenia raczej nieprzyjemnego. Zdarzają mu się błędy w zadaniach co powoduje, że typowe zadanie na kolokwium staję się katorgą obliczeniową. Kolokwia do napisania jeśli się w miarę rozumie treści. Egzamin dość ciężki.