Analiza Matematyczna I

  • Bardzo dobre ćwiczenia. Miła atmosfera, sporo zadanek przerabianych, podkreślanie ważnej teorii. Jak to na analizie, były prace domowe i zadania na tydzień, ale nic uciążliwego :)
  • Cudowny ćwiczeniowiec, bardzo przyjemne i zrozumiałe zajęcia. Mimo usilnych próśb nie chciał przyprowadzić swojego maleństwa na zajęcia, ale i tak wspominam zajęcia z Nim jako najciekawsze :)
  • Bardzo życzliwy prowadzący o dużym poczuciu humoru. Czasem widać, że analiza ze swoim ogromem rachunków nie jest jego dziedziną, ale każde zajęcia są dokładnie przygotowane, zadania dobrze dobrane. Każde zagadnienie jest omówione zrozumiale, często tworzyły się długie, ale wiele wnoszące dyskusje. Konsultacje również były bardzo kształcące. Polecam!

Wstęp do matematyki

  • Podobnie jak wyżej; zrozumiałe zajęcia, mnóstwo zadań, przyjemna atmosfera, fajne poczucie humoru. Sprawdzana obecność i sporo prac domowych, które opłaca się robić. Ocena bardzo pozytywna!
  • Genialny. Bardzo dobrze tłumaczy, dobre zadania dobiera, przyjemna atmosfera, specyficzne trochę, ale fajne poczucie humoru. Ale sprawdza obecności i zadaje dużo prac domowych.
  • Super . Świetna atmosfera, bardzo dobrze tłumaczy, robi bardzo dużo zadań w dobrym tempie, sam piszę wszytko na tablicy dokładnie z pełnymi uzasadnieniami, tak jak należało by to pisać na kolokwium czy egzaminie.Oczywiście najpierw czeka chwilkę na pomysły z sali :). Zatem, jeśli ktoś notuje, to może mieć naprawdę świetne notatki z ćwiczeń. Prace domowe zadaje, sprawdza obecność, ale na pierwszych ćwiczeniach mówił , że można na żadne nie chodzić byle mieć tylko prace domowe oddane. Na konsultacjach również bardzo dobrze tłumaczy i można się bezstresowo pytać o wszystko .
  • Rewelacyjny ćwiczeniowiec, jeszcze lepszy wykładowca. Godny polecania bez ani sekundy zawahania.