Wstęp do matematyki
  • Ciężko ocenić ćwiczenia obiektywnie. Z jednej strony na ćwiczeniach przerobiliśmy na prawdę sporo zadań, dobrze dobranych, dobrze wytłumaczonych, jednak z drugiej strony trudno nazwać zajęcia ćwiczeniami. Był to raczej wykład z zadań :D Jeśli ktoś woli przerobić dużo materiału, dokładnie, przystępnie, wielowątkowo i nie zasypia biernie słuchając czasem zbyt wolno robionych zadań to są to ćwiczenia dla niego. Ja osobiście byłem zadowolony, niemniej jednak kilka razy zdarzyło mi się odlecieć. Trudno też było zweryfikować swoje umiejętności na bieżąco, gdyby nie prace domowe myślę że oceniłbym ćwiczenia o wiele bardziej negatywnie. Warto dodać że Pani dr Jaszuńska jest osobą wiecznie uśmiechniętą i sympatyczną.

  • Nie miałem z nią zajęć na UW, ale prowadziła warsztaty algebraiczne na obozie KFnrD w Świdrze i pamiętam, że bardzo mi się podobały. :)

  • Żal i żenada. Przy zadaniach dotyczących sum i przecięć oraz różnic przedziałów liczbowych tłumaczyła jedno zadanie trzy czwarte ćwiczeń. Kiedy doszliśmy do zagadnień związanych z przeliczalnością, ograniczała się do stwierdzenia, co jest pracą domową. A na następnych ćwiczeniach mówiła, że to jest oczywiste, więc idziemy dalej. Odradzam.

  • Bardzo dobrze tłumaczy na konsultacjach.

  • Rzeczywiście świetnie tłumaczy na konsultacjach. Na ćwiczeniach natomiast często brakowało czasu na dokładne tłumaczenie, co nie zmienia faktu, że przerobiliśmy odpowiednio dużo zadań i ćwiczenia ogólnie oceniam pozytywnie.

  • Nie miałam z nią zajęć na MiMie, ale powiem tyle, że jest to osoba bardzo zaangażowana w propagowanie matematyki. Prowadzi/prowadziła zajęcia w dwóch szkołach - Staszicu oraz kółko matematyczne w Batorym, poza tym jest współorganizatorką popularnego cyklu wykładów na Polibudzie "MiNI Akademia Matematyki". Dziwnym trafem, niemal zawsze, jak chodzę gdzieś na dodatkowy wykład, to ją tam spotykam :) Poza tym publikuje w "Delcie".

Geometria II

  • Cwiczenia z geometrii II były bardzo dobre. Zrobiliśmy naprawdę dużo zadań - p. Jaszuńska przynosiła własne kserówki pełne zadań i robiliśmy wszystkie albo znaczną większość. Jest dobrze zorganizowana, daje zadania przygotowawcze przed kolokwium, prace domowe, wszystko wisi na stronie. Na ćwiczeniach też się dosyć dobrze bawiłam i czasem opowiadała nam o jakich ciekawych zastosowaniach. Jedyny minus to że strasznie szybko mówi i odnosi się wrażenie jakby była podenerwowana i się cały czas śpieszyła.