AM 1 - ćwiczenia

  • Przyszłość polskiej matematyki bez wątpienia. Michał Jóźwikowski to z pewnością najbardziej sympatyczna i pomocna osoba, jaką spotkałem na pierwszym semestrze na wydziale. Na ćwiczeniach szybko streszcza teorię potrzebną do zrobienia zadań. Stopień trudności zróżnicowany, zadania od łatwych do bardzo trudnych, które jednak ćwiczeniowiec wyjaśnia super. Poza tym zawsze idzie na rękę studentowi. Oceny z ćwiczeń też bardzo dobre. Ogólnie same superlatywy.
  • Mogę się jak najbardziej podpisać pod wszystkim co napisane wyżej.
  • AA+++ Idealne ćwiczenia.
  • Równierz podpisuje sie pod wszystkim wyżej, Michał Jóźwikowski nie tylko przekazuje nam wiedzę ale stara sie zainteresować nas przedmiotem. Nie spotkałem sie żeby ktoś lepiej tłumaczył zadania z analizy.
  • Ja bym nie był tak entuzjastyczny. Wprawdzie Jóźwikowski jest nastawiony bardzo prostudencko, przykłada się do ćwiczeń i wyraźnie się stara, ale nie do końca jest tak różowo. Zadanie robione na ćwiczeniach i zadawane do domu są generalnie bardzo proste a to w połączeniu z luzacką atmosferą zajęć może doprowadzić do niezłego szoku na kolokwium. Ogólnie co do prowadzacego mam bardzo pozytywne odczucia, ale co do samych ćwiczeń już niekoniecznie. W każdym razie ile można ogarnąć analizy u dobrego ćwiczeniowca zobaczyłem dopiero na drugim semestrze. Podsumowując: nie ma dramatu (a i Jóźwikowski pewnie z roku na rok będzie coraz lepszy) ale można trafić lepiej.