Indywidualny Projekt Programistyczny

  • Bardzo polecam zajęcia. Pan Szczepan tłumaczy wszystkie poruszane zagadnienia niezwykle starannie i dokładnie, zawsze pomaga studentom gdy pojawia się jakiś problem oraz ogólnie jest z nim świetny kontakt. Bardzo skrzętnie sprawdza zadania zaliczeniowe i w ogólności jako ocenę każdego programu zaliczeniowego student dostaje pełną listę elementów sprawdzanych wraz z poszczególnymi wynikami i dużą ilością dobrych, szczegółowych komentarzy. Jeżeli ktoś chce się naprawdę czegoś nauczyć to bardzo polecam.
  • Absolutnie zgadzam się z przedmówcą. Mimo, że zajęcia odbywały się w piątek o 8:30, to przychodziłem na nie z przyjemnością, bo nigdy nie był to stracony czas. Pan Hummel zawsze służył pomocą, gdy czegoś nie wiedział, to zawsze szukał / sprawdzał / pytał (innych prowadzących) dopóki nie znalazł odpowiedzi na nurtujące studenta pytanie. Zadania były sprawdzane szybko, dokładnie (w sensie otrzymywania wyczerpującej informacji o dostrzeżonych błędach) i sprawiedliwie (ocenianie nie było ani zbyt ostre, ani nadto pobłażliwe). Dodatkowo Szczepan zawsze był uśmiechnięty i odniosłem wrażenie, że dużą frajdę sprawia mu samo prowadzenie zajęć.

Wstęp do informatyki I

  • Ćwiczenia ogólnie polecam - sporo się nauczyłam. Prowadzący starał się do wszystkich dotrzeć. Wyciągał do tablicy i _nie_ dyktował rozwiązania, więc można było coś zrozumieć i czegoś się nauczyć :) Materiał był przerobiony dogłębnie i raczej szczegółowo. P. Hummel chętnie pomagał i tłumaczył nie tylko w czasie ćwiczeń :) Co tydzień zadawane były prace domowe na punkty. Program zaliczeniowy był oceniany całkiem surowo, musiał być idioto-odporny i "ładnie" zakodowany (podejście "przecież działa przy poprawnie wprowadzonych danych" było raczej niemile widziane). Generalnie żeby zaliczyć ćwiczenia trzeba było pracować. Nie polecam osobom które chcą mieć dopuszczenie za samą obecność ;)

Języki, Automaty i Obliczenia


  • Bardzo dobre ćwiczenia (praktycznie można było zrezygnować z wykładu z profesorem Rytterem który był tragiczny).Prowadzący ma bardzo dobry przekaz treść a mimo to na ćwiczeniach jest bardzo miła atmosfera. Fajne jest to że każe mówić to siębie na Ty [per Szczepan :)] i i sumiennie uczy się imion wszystkich osób w grupie. Regularnie sprawdza obecność. Zadaje prace domowe, ale nie obowiązkowe - jedynym celem (poza ćwiczeniem JAO oczywiście) było ewentualne dopuszczenie do egzaminu w przypadku zawalenia kolokwium. Szczerze polecem.
  • Podpisuję się obiema rękami pod tym, co wyżej. Poza tym, przyjemnie się słucha jego głosu;) Zachęcam gorąco.
  • Zdecydowanie jeden z najmilszych głosów na wydziale.