Systemy operacyjne, lab

  • Laby prowadzone za zasadzie dawania małych zadań, których efektem końcowym było dojście do tego, co było przewidziane na te zajęcia (~krok po kroku). Byliśmy w tyle względem tego, co na stronie Janowskiej, bo trochę (więcej) czasu poświęcał na skonfigurowanie środowiska do pracy (ssh, Eclipse itd.), co muszę przyznać, przyspieszyło mi potem pracę nad zadaniami zaliczeniowymi. To co zrobiliśmy + notatki ze strony Janowskiej wystarczały, żeby wiedzieć o co chodzi i jak je zrobić. Jak dla mnie takie laby ok.
  • bardzo mocno skupia się na tym, by każdy zrozumiał to, co dzieje się na labie i wykonał zadanie, które jest do wykonania - co o 8:30 bywało dosyć trudne :) później jednak pisania zadania zaliczeniowego nie trzeba było zaczynać od zera, więc opłacało się przychodzić
  • Laboratoria bardzo ciekawie i przystępnie prowadzone. Człowiek z ogromną wiedzą, którą stara się przekazać każdemu niezależnie od zdolności studenta. Wszystkie problemy rozwiązuje błyskawicznie i odpowiada wyczerpująco na pytania.

Systemy operacyjne, ćwiczenia

  • Ciekawe zajęcia, luźna atmosfera i dobrze wytłumaczone zadania. Często bierze słabszych studentów lub pyta ich o odpowiedzi, ale wszystko bez stresu - widać że chce, żeby wszyscy opanowali materiał. Ćwiczenia polecam zarówno słabszym, którzy mogą sporo z nich wynieść, jak i lepszym studentom, dla których zdecydowanie będą ciekawe.