Wrażenie ogólne
,
Współdzieli pokój z Konradem Pióro. Mam wrażenie że dobroć obydwu prowadzących się wzajemnie uzupełnia i przenika. Pomaga zawsze jak tylko ma czas nawet jak nie chodziło się do Niego na ćwiczenia i nie tylko z przedmiotów które prowadzi.

Analiza Matematyczna I

  • Człowiek, którego się nie da nie lubić. Uśmiechnięty,uprzejmy, bardzo oczytany, . W przypadkowej rozmowie spytał się mnie" czy kolokwium nie było za trudne? a czy nie było aby za mało czasu?"-następne wydłużył o kwadrans ;). W kwestiach merytorycznych: wykład identyczny z notatkami, rozsądne zadania na kolokwiach (tzn ci, co zdają , faktycznie umieją, a ci , co nie zdają, faktycznie nie umieją, rzadko to się zdarza na Analizie.Wyrozumiały dla nieco wystraszonych pierwszaków - spokojnie zwraca uwagę na typowe błędy wynikające z "braku obycia", w najgorszym razie dowcipnie je kwitując. Pasjonat,który potrafi "zarazić" matematyką i idealny wykładowca dla pierwszego roku.
  • Zgadzam się z przedmówcą, bardzo ciekawie prowadzi wykład, pomiędzy twierdzenia wplata ciekawostki o słynnych matematykach, do tego niesłychanie sympatyczny - polecam.
  • Złoty człowiek! Bardzo dokładnie (czasem aż do przesady) prowadzi swój wykład, tak, że prowadząc solidnie notatki w pierwszym semestrze ani razu nie miałem potrzeby nawet zerknąć do skryptu. Przy tym zawsze uśmiechnięty, bardzo wyrozumiały i łagodnie oceniający na pierwszym egzaminie ustnym z AM.

Równania różniczkowe cząstkowe I

  • Dobre ćwiczenia, prowadzone spokojnie, zrozumiale, ze szczegółowym tłumaczeniem, poza tym prowadzący jest sympatyczny - polecam (co prawda dla mnie ćwiczenia były nieco za łatwe i za wolne, ale to nie wina prowadzącego).
  • zgadzam się, wprawdzie jest czasem trochę chaosu, ale na tych ćwiczeniach bardzo dobrze można zrozumieć przedmiot.
  • Widać (a właściwie słychać), że Pan Doktor jest osoba oczytaną i to nie tylko w podręcznikach do mniej czy bardziej zaawansowanej matematyki. Ćwiczenia były prowadzone wg mnie dość chaotycznie, ale w żadnej mierze nie można zarzucić braku zrozumienia tematyki, co u niektórych pracowników jest nadto ewidentne.
  • Wspaniały człowiek, uśmiechnięty i niezwykle sympatyczny. Po paru latach od ćwiczeń poznaje na ulicy :-)