Ogólnie

  • Bardzo przyjaźnie usposobiony człowiek. Można się z nim dogadać.
  • Bardzo pozytywny gość. Wymyśla żarty, a potem sam się z nich śmieje.

Elementy Matematyki Dyskretnej - Ćwiczenia

  • Moje zajęcia z tym kolesiem były już ze trzy lata temu więc szczegółów nie pamietam ale wrażenie pozostało.. Nie zadaje prac domowych, liste (chyba) sprawdza ale raczej nie wyciąga konsekwencji. Na zajęcia przychodzi i w ich trakcie próbuje sobie przypomnieć rozwiązanie zadanek jakie mamy zrobić. Czasem nawet te rozwiązania sobie przypomina..:) Konsultacje słabizna. Jeśli nie znajdzie rozwiązań gdzieś w swoich papierach to raczej niczego nie wymysli. A może tylko ja trafiałem na konsultacjach na gorsze dni.. oceńcie sami. Ogólnie może być, miła atmosfera na zajęciach.
  • Człowiek sympatyczny, ale jeśli chodzi o MD to słabiutko. Stoi pod tablicą z pewną siebie miną, która wydaje się nieźle maskować niezdolność do rozwiązania zadania. Niektóre problemy zabierały połowę ćwiczeń i nie zostawały doprowadzone do końca. A! Wystarczy powiedzieć pomysł na rozwiązanie z dostateczną pewnością siebie i przyzna Ci rację (co zaraz ktoś zaneguje kontrprzykładem) - z czego właśnie wnioskuję, że nie bardzo wie jak się powinno zadanka rozwiązywać.

MRJP - Ćwiczenia

  • Świetnie prowadzone ćwiczenia, przyjemnie się chodziło. Dobrze tłumaczy różne techniczne sprawy.
  • Jedynie u doktora Guru zdarzyło mi się pisać regularne dziesięcio minutowe sprawdziany praktycznie co ćwiczenia, ale nie dość, że przygotowanie do nich zajmowało pięć minut to na egzamin nie trzeba było się przygotowywać żeby dostać pięć. Świetny patent!

MRJP-lab

  • Facet bardzo, bardzo, bardzo przyjazny. Nie ma problemu ze spytaniem o cokolwiek - czy problem "ideologiczny" ze sfery MRJP czy techniczny. Wesoły (chociaż czasem raczej śmieje się sam do siebie :P), sporo mówi prowadząc prawie za rączkę - jak ktoś już łapie to nie ma problemu, żeby zająć się sobą, a jak ktoś jeszcze nie łapie, to wytłumaczenie na pewno się znajdzie. Zdecydowanie polecam. PS (po ostatecznym zaliczeniu). Pan Paweł przy każdym spotkaniu pytał mnie w jakim języku piszę, za każdym razem strzelając w inny i niewłaściwy. Zaliczenie polegało na pokazaniu, że po ekranie leca jakeś literki i ogólnym opowiedzeniu, bo, jak usłyszałem "niech się pan nie wgłębia w szegóły bo i tak nie zrozumiem" :P. Generalnie koleś zakręcony jak słoik ogórków, ale baaaardzo przyjaźnie nastawiony i roztacza wokół siebie aurę dobrego nastroju.

Wstęp do informatyki - wykłady

  • Wykłady są prowadzone na slajdach zamieszczanych na moodle. Szczerze mówiąc obecność na nich nie wiele wnosi do wiedzy. Same slajdy i niezły tutorial z danego języka programowania w zasadzie powinien wystarczyć. Sam wykład całkiem interesujący i prowadzony w bardzo radosnej atmosferze.


Wstęp do informatyki - lab

  • Pan Górecki miewa niekiedy kłopoty z podzieleniem swojej uwagi po równo na wszystkich studentów, efektem czego niektórzy kończą zadanie w połowie ćwiczeń, podczas gdy reszta do końca zostaje w polu...