Algorytmiczne aspekty kryptografii

  • Tłumaczy średnio, ale zawsze jest dobrze ubrany i jest bardzo sympatyczny :)

Programowanie Obiektowe

  • Powiem tak, na laby niespecjalnie chciało mi się chodzić. Konrad zawsze udostępniał po zajęciach u siebie na stronie listę zadań, które były robione, więc wszystko raczej klepałem u siebie (programy na zaliczenie i tak wysyłało mu się na maila). Sposób oceny był bardzo w porządku - zawsze odsyłał szczegółowy feedback, nawet z drobnymi błędami i pozwalał wszystko poprawić. Inna sprawa, kiedy ten feedback wraz z oceną przychodził - bywało, że i po ponad miesiącu... Jeśli chodzi o samą osobę Konrada, to niczego sobie ;) Miły facet z poczuciem humoru, pomocny, z wszystkimi na Ty. Mijając go na korytarzu można normalnie pogadać, pośmiać się itd. Czyli ogólnie, zajęcia mnie osobiście nie porywały (ale nie mogę powiedzieć, że było źle), ale myślę, że Konrada jako takiego zdecydowanie warto poznać :)
  • (2013L) Prowadzenie labów jak najbardziej na plus. Przekazywał to, co w ramach przedmiotu jest wymagane, a dodatkowo pokazywał też bardziej użyteczne rzeczy. Po prawie każdych zajęciach pojawiało się zadanie za kilka punktów (razem było do zebrania 9), przez co łatwo było dostać maxa z labów. W razie problemów, zawsze pomógł. Do każdego rozwiązania przesyłał spory feedback, a oceniał raczej liberalnie. Bardzo sympatyczny i kompetentny prowadzący.
  • [2017] Jeden z lepszych prowadzących na wydziale. Nie skupia się tylko na nudnych rzeczach jak większość prowadzących ale zawsze stara się przekazać coś co faktycznie może się przydać w przyszłości. Bardzo student-firendly, zawsze można liczyć na pomoc.
  • [2017] Zajęcia prowadzone przez Pana Konrada są zawsze ciekawe, można się dużo nauczyć, polecam.