Równania Różniczkowe Zwyczajne
  • Bardzo miły i przyjemny Pan Bodnar. Tłumaczy w taki charakterystyczny dla siebie lekko monotonny i spokojny sposób, ale wyraźnie i tak, że ciężko się zagubić. Jako ćwiczeniowiec godny polecenia.
  • Na ćwiczeniach idzie usnąć. Na wykładzie nigdy się nie pojawiłem [kolizja w planie], chociaż słyszałem, że również jest ciężko pod tym względem. Bardzo duży minus za błędy w zadaniach przez niego przygotowywanych na obu kolokwiach. Jako jedyny plus dodam, że całkiem solidnie prowadzi swoje zajęcia i łatwo po nich wszystko pozaliczać.

Analiza Matematyczna I

  • Bardzo dobry ćwiczeniowiec. Zadaje dużo pracy, robi trudne zadania, ale na koniec to wszystko jest na korzyść studenta. Tłumaczy może nie rewelacyjnie, ale porządnie i bardzo szczegółowo. Zajęcia nie są specjalnie ciekawe, ale również nienudne. Krótko mówiąc: nie efektowny, ale efektywny.
  • Bardzo dobrze dobiera zadania. Przechodzi od prostych zadań rachunkowych, poprzez dowody drobnych lematów i twierdzonek, do problemów trudnych i ciekawych. Dobrze tłumaczy. Do tego bardzo sympatyczny. Polecam.
  • Zgadzam się z przedmówcami. Pan Marek Bodnar był moim ulubionym ćwiczeniowcem na I roku i głównie dzięki niemu bardzo polubiłem analizę. Poziom trudności zadań jest zręcznie stopniowany dzięki czemu gładko można dojść do rozwiązań trudniejszych zadań.
  • Pan Marek Bodnar sporo wymagał, ale też bardzo dobrze uczył i dzięki temu bez problemu miałam 5. Ćwiczenia prowadzone w przyjemnej atmosferze, polecam!

Analiza Matematyczna II
  • Kompetentny nauczyciel, dobrze dobierający zadania. Zawsze zaczyna od tych najprostszych, przechodzi do trudniejszych i dobiera je tak, że na ćwiczeniach poruszane są wszystkie zagadnienia omawiane na wykładzie (widać to szczególnie na AM II.2), jeśli wykład nie został opanowany przez studentów, to p. Bodnar robił krótkie przypomnienie, które znacznioe ułatwiało pracę na zajęciach. O zaliczenie egzaminu u prof. Mostowskiego nie trzeba było się martwić :) Bardzo polecam.

Równania różniczkowe z opóźnieniem i metody asymptotyczne (...) (monograf)
  • Lekko monotonnie, bezstresowo. Pan Bodnar zawsze bardzo usmiechnięty i chętny by pomóc, szczególnie na zajęciach w laboratorium. Stara się by wszystko było jasne i prawie zawsze jest jasne. Dobór zadań raczej umiarkowany, ale tam chyba nie ma innych:). Zadanie na zaliczenie laboratorium dał takie, że sprawiał wrażenie, jakby sam nie wiedział o co w nim chodzi, choć nie da się ukryć, że było bardzo łatwe. Na ćwiczeniach chodzi między ławkami i zagląda studentom w zeszyty...(ratunku). Co do samego przedmiotu to lepiej byłoby gdyby go podzielić na dwa oddzielne: jeden to równania z opoznieniem a drugi - metody asymptotyczne.