Elementy matematyki dyskretnej

  • Dość dobrze tłumaczy, nieraz wplatając zadania-historyjki. Wybór zadań ciekawy, aczkolwiek dostosowany do poziomu grupy (co ma swoje dobre i złe strony).
  • Jak najbardziej polecam, widać, że zna się on na rzeczy i umie to przekazać. Jedyne co mogło przeszkadzać, to czasem przedłużające się wyciąganie 'chętnych' do tablic
  • najlepszy cwiczeniowiec z MD do jakiego chodzilem ( a bylem u 5. roznych), z dodatkowych plusow wymienilbym nie sprawdzanie obecnosci (co umozliwia chodzenie ludziom do niego nie zapisanym, jak rowniez latwe urywanie sie z zajec gdyby komus sie jednak nie spodobalo) , fajne prace domowe(tez nieobowiazkowe) no i umieszcza na swojej stronie zadanka przygotowawcze po ktorych smialo mozna przystepowac do egzaminu.... acha , czy wspominalem juz o dobrym kontakcie mailowym i bezproblemowym ustawianiu sie na konsultacje? slowem : GORACO POLECAM!
  • Gdy Michał "był studentem" (w mojej grupie zresztą ;P), prowadzący zajęcia, podając wyniki kolokwiów/egzaminów, rzadko kiedy wpisywali na górze, jaka jest maksymalna do zdobycia za zadanie liczba punktów - z racji swojego nazwiska, zawsze był pierwszy na liście, a przy okazji zdobywał (\mu-prawie zawsze) owe maksymalne możliwe liczby.
  • To ja jeszcze dodam, że czasami bywało inaczej: Michał Adamaszek MAX. No bo po co pisać punkty? Zwykle taki wynik można było obstawiać na długo przed egzaminem. Ech, fajne czasy... To był wielki zaszczyt uczyć się z Michałem.
  • Jak wyżej - najlepszy ćwiczeniowiec z dyskretnej i jeden z lepszych ćwiczeniowców w ogóle :-) Świetnie tłumaczy, a poza tym jest sympatyczny.
  • Michał jest najlepszy i koniec :)

GAL - Geometria z Algebrą Liniową II

  • Bardzo poukładany ćwiczeniowiec. Dobór zadań świetny i grupa nie miała problemów na kolokwiach. Ponadto jest bardzo miłym człowiekiem i ogólnie daje radę :) Polecam jednak tym mniej ambitnym, gdyż na zajęciach nie zrobiliśmy niczego spoza wykładu, ewentualnie pojedyncze zadania, ale nie było ich zbyt wiele chociaż poziom grupy był relatywnie wysoki. Lubi to co robi i to widać. Acha i daje prace domowe, których nie egzekwuje, ale warto robić. Jeśli jakieś zadanie nie wychodziło, to często wracaliśmy do niego i robiliśmy na tablicy. Wielki plus za to. Próbował być bezwzględny wobec niewieścich głów... czasem faktycznie za długo prosił o zrobienie czegoś na tablicy, ale mnie to nie irytowało. POLECAM!
  • Jest fenomenalny, fantastyczny i genialny :) I taaaaaki przystojny ^^